ONE WOLF / DENIM RETROSPECT / RFW Show

ONE WOLF / DENIM RETROSPECT / RFW Show

One Wolf prezentēs savu kolekciju "Denim Retrospection” RFW ietvaros, 19. aprīlī plkst. 18:00 "Zunda Towers" Raņķa dambī 30. Rīgas modes nedēļas pasākuma atklāšanas dienā!
 
One Wolf kolekcija “Denim Retrospekcija” / LV
 
Šī kolekcija ir veltījums mūžīgajai džinsa aktualitātei un One Wolf 11 gadus ilgajai pieredzei darbā ar šo mums īpašo un raksturīgo audumu. Kolekcija apvieno vairāk kā desmit gadu One Wolf radošā darba radīto estētiku un uniseksa modes principus, kā arī dod iespēju prezentēt izstrādājumu kvalitāti, ilgtspējību un meistarību džinsa apģērba izgatavošanā.
 
One Wolf džinsus sauc par “citādajiem džinsiem”, pirmkārt, to vizuālā aspekta dēļ – silueti. Galvenokārt tiek izmantots neapstrādāts džinss , ko papildina rotaļa ar auduma plastiku un griezumiem, pievienojot džinsiem netipiskas detaļas, funkcionālas kabatas un neuzkrītošu brandingu. One Wolf vīzija ir vienota garderobe, kurā tiek lauztas robežas starp vīriešu un sieviešu ģērbšanās kodiem, taču tas nenozīmē, ka mūsu apģērbs padara vīriešus mazāk vīrišķīgus vai sievietes mazāk sievišķīgas. Gluži otrādi – mēs piedāvājam jaunu, alternatīvu veidu, kā izpaust savu personību.
One Wolf kolekcijas modesskati “Denim Retrospekcija" RFW ietvaros šogad atbalsta Vytautas Mineral SPA viesnīca Lietuvā.
 
One Wolf
 
One Wolf sākotnēji tika izveidots 2012. gadā kā džinsa apģērba zīmols. Pirmie kolekciju paraugi tika izstrādāti zīmola studijā un ražošanu nodrošināja mazās Latvijas rūpnīcas. Gadu gaitā esam attīstījuši un paplašinājuši One Wolf brendu. Tai skaitā pievēršoties arvien zaļākai, ilgtspējīgākai un lēnākai modei.
 
2015. gadā One Wolf izveidoja savu specializēto džinsu darbnīcu "One Wolf Studio". Arī tagad One Wolf Studio turpina nodrošināt nevainojamu kvalitāti, darba procesa caurspīdīgumu, elastību ražošanas apjomos un grafikā, neradot produkcijas pārpalikumus. Būtisku lomu izstrādes procesā ieņem dizaina aktualitātes saglabāšana ilgstošam laika periodam, nodrošinām kā apģērbu izturību, tā aktualitāti pēc iespējas vairākām valkāšanas sezonām. Dizaina izstrādājumus veidojam strādājot ar augstu atbildības sajūtu.